Hotely a penziony

V celém Špindlerově Mlýně své služby nabízejí desítky hotelů a horských chat, které se liší nejen úrovní a cenou, ale rovněž kvalitou a svým tematickým vzezřením.

Vila Hubertus ***

Hotel Hubertus

Tříhvězdičkový hotel Vila Hubertus leží přímo v centru Špindlerova Mlýna a disponuje 13 unikátními pokoji s historickým nábytkem, nádherným výhledem a bezdrátovým internetem zdarma. Každý pokoj nabízí pohádkový výhled na horské městečko, Krkonoše a řeku Labe.

Součástí hotelu je i restaurace vyvedená ve vesnickém stylu, která kromě tradičních českých jídel nabízí i ta zahraniční. V ceně ubytování je již započtena snídaně.

Nezávazná rezervace

Grand Apartments ****

Hotel Grand Apartments

Čtyřhvězdičkový hotel, který byl v roce 2008 nově rekonstruován, vám nabízí krom luxusních pokojů a apartmánů i saunu. Dva dvoupokoje mohou být spolu s další dvojicí pokojů přeměněny ve velké rodinné apartmá.

Všechny pokoje jsou nekuřácké a standardně jsou vybaveny dřevěným nábytkem, LCD televizí se satelitem a přípojkou k internetu. Součástí hotelu je i půjčovna lyží, směnárna a turistická kancelář.
Nezávazná rezervace

Sněžka Felicity Hotel ***

Sněžka Felicity Hotel

Hotel Sněžka patří díky své okouzlující architektuře mezi ty nejpamátnější budovy v celém Špindlerově Mlýně. Leží nedaleko sjezdovky Medvědín, asi 200 metrů od centra města. Součástí hotelu jsou luxusní pokoje, lázeňská zařízení, bar a restaurace s terasou a prvotřídní českou kuchyní. Po celém hotelu je k dispozici drátový i bezdrátový internet.

Nezávazná rezervace

Grand Felicity Hotel ***

Grand Felicity Hotel

Tříhvězdičkový Grand Felicity patří díky své poloze uprostřed Špindlerova Mlýna k nejnavštěvovanějším hotelům ve Špindlerově Mlýně. Vybrat si můžete z celkem čtrnácti luxusních pokojů s přípojkami k internetu a v přilehlé restauraci ochutnat některý ze steaků či vynikajících salátů.

Ve stylové kavárně Golf si můžete popovídat s přáteli, zatímco budete usrkávat váš oblíbený koktejl. Celý Grand Felicity Hotel poskytuje nádherný výhled na centrum města a Krkonoše.

Nezávazná rezervace

Hotel Bedřiška ***

Hotel Bedřiška

Rodinný hotel Bedřiška leží v atraktivním prostředí Špindlerova Mlýna a svým návštěvníkům nabízí nejen ideální místo pro aktivní dovolenou, ale rovněž nádherný výhled na nedaleké hory.

Přímo v hotelu leží i dvojice tradičních restaurací, vnitřní bazén a sauna. Moderní interiéry malebné chaty jsou vybaveny komfortním nábytkem.

Nezávazná rezervace

Hotel Barbora ***

Hotel Barbora

Tříhvězdičkový hotel Barbora leží nad městem Špindlerův Mlýn a ze svých oken nabízí nádherný výhled na sjezdovky Svatý Petr a Medvědín. Ty jsou od hotelu samotného vzdáleny asi 10 minut chůze, popřípadě mohou hosté využít skibus. Hotel Barbora krom pohodlných místností a chutných snídaní nabízí i masáže, vinárnu s billiardem, saunu a letní terasu. K dispozici je i bezdrátový internet.

Nezávazná rezervace

Harmony Club Hotel ****

Harmony Club Hotel

Moderní hotel Harmony Club leží přímo na sjezdovce, přičemž disponuje 104 hezky vybavenými pokoji a nabízí široké spektrum sportovního vyžití. Mezi nabízené služby se řadí i škola lyžování, letní sáňkařská dráha, dva moderní indoorové tenisové kurty a hřiště na squash.

Kapacita hotelu i jeho technické zázemí je rovněž ideální pro mezinárodní konference a kongresy.

Nezávazná rezervace

Alpský Hotel ***

Alpský Hotel

Tříhvězdičkový Alpský Hotel leží v klidné čtvrti Špindlerova Mlýna, nedaleko sportovního střediska Svatý Petr. Cesta do centra města přitom zabere jen 10 až 15 minut.

Po dni plném sportu vám Alpský Hotel nabízí relaxaci v podobě sauny, jacuzzi, solária a masáží. Hosté z prostředí byznysu pak mohou využít konferenční sál a vinárnu.

Nezávazná rezervace

Hotel Praha ****

Hotel Praha

Hotel Praha leží v centru Špindlerova Mlýna a díky své poloze se jedná o jeden z nejpopulárnějších hotelů v tomto letovisku. Z jeho oken se nabízí nádherný pohled na celé panorama Krkonoš. Svým návštěvníkům nabízí mimo jiné bylinnou saunu, whirlpool, masáže či stylovou restauraci.

Nezávazná rezervace

Orea Hotel Arnika ****

Orea Hotel Arnika

Čtyřhvězdičkový Orea Hotel Arnika leží v obci Labská, uvnitř Národního parku Krkonoše a díky svému ideálnímu umístění je vhodný nejen pro letní turistické dovolené, ale i pro zimní lyžovačky. Plně vybavené pokoje, restauraci s regionální kuchyní a bar dále doplňuje vyhřívaný bazén, whirpool, sauna a fitness centrum.

Nezávazná rezervace

Orea Hotel Horal ****

Orea Hotel Horal

Hotel Orea Horal se nachází nedaleko lokality Svatý Petr a se svými 164 pokoji patří mezi největší hotely v celých Krkonoších. Krom lyžařského vyžití nabízí i zábavu v podobě sportovního a fitness centra, lázní, vyhřívaného bazénu, sauny, solária či multifunkčního hřiště, které lze proměnit v ledové kluziště.

Z jeho letní terasy si můžete užít nádherný výhled na okolní krajinu, která je krom lyžařů rájem i pro pěší turisty, cyklisty a vůbec všechny milovníky přírody. Součástí komplexu je i restaurace s barem.

Nezávazná rezervace

Hotel Olympie ***

Hotel Olympie

Tříhvězdičkový hotel Olympie leží v nádherné lokalitě obklopené horami a klidnou venkovskou krajinou. Ideální místo nejen pro chvíle relaxu, ale rovněž pro sportovní aktivity je vybaveno dle současných standardů.

V budově se nachází i restaurace nabízející česká i zahraniční jídla, stejně tak, jako snídaňové bufety. Komplex pak zahrnuje i fitness centrum, vnitřní plavecký bazén a lázně se saunou, masážním salónem a whirlpoolem. Přímo v hotelu si rovněž můžete vypůjčit lyžařské vybavení či horská kola.

Nezávazná rezervace

Penzion Silva

Penzion Silva

Penzion Silva nabízí nádherný výhled na špindlerovské údolí, a přitom je snadno dostupný autem. Do centra města to trvá zhruba jen deset minut autem. Moderně vybavený interiér zaujme zejména stylovým krbem, saunou a vířivkou. Celý je pokryt i bezdrátovým WiFi připojením.

Kapacita penzionu je 32 osob, přičemž každý pokoj je standardně vybaven koupelnou se sprchovým koutem, ledničkou, či televizí se satelitem. V ceně pobytu je zahrnuta i snídaně.

Penzion Alenka

Penzion Alenka

Stylový penzion se nachází přímo na sjezdovce Labská, která disponuje i lanovkou. Centrum Špindlerova Mlýna je od Alenky vzdálen necelé dva kilometry, k nejbližší autobusové zastávce je to asi deset minut pěšky.

Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a celkem disponuje lůžky pro 23 osob. Pokoje jsou standardně vybaveny WC a televizí se satelitem. Součástí penzionu je i přilehlá restaurace.

Penzion Luky

Penzion Luky

Horský penzion Luky se nachází ve výhodné pozici mezi sjezdovkami Medvědín a Svatý Petr. Dvoulůžkové pokoje i apartmány pro více osob disponují celkovou kapacitou 29 osob. Standardně jsou vybaveny WC, sprchou či vanou a televizí se satelitem.

Součástí ceny za ubytování je i snídaně a připojení k internetu přes WiFi.

Penzion U Císařů

Penzion U Císařů

Poklidný penzion U Císařů leží mimo Špindlerův Mlýn, od kterého je vzdálený přibližně deset minut chůze. Disponuje celkovou kapacitou 15 osob a tak může nabídnout pokojný a odpočinkový pobyt. Všechny dvoulůžkové i třílůžkové pokoje jsou standardně vybaveny WC, sprchovým koutem a televizí se satelitem.

Penzion Seidl

Penzion Seidl

Stylový penzion Seidl se nachází v klidném prostředí samotného centra Špindlerova Mlýna. Díky své výhodné poloze je snadno dostupný autem a v dosahu jsou i nedaleké sjezdovky a lyžařské vleky. Desítku pokojů doplňuje i relaxující sauna a restaurace s terasou a nádherným výhledem.

Další možnosti ubytování

V oblasti Špindlerova Mlýna jsou snadno dostupné i tyto hotely a chaty:

   

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *