Lyžařské školy

Špindlerův MlýnVe Špindlerově Mlýně i v areálech Svatý Petr, Medvědín a Horní Mísečky působí hned několik snowboardových a lyžařských škol. Ty nabízejí hned několik druhů výuky od úplných začátečníků, kteří na lyžích v životě nestáli, až po zkušenější lyžaře a snowboardisty, kteří si jen chtějí pod dohledem odborníků vypilovat techniku.

Ve skupinové výuce lyžování a snowboardingu má instruktor na starosti skupinku obvykle 5 až 12 lidí, přičemž jedna lekce trvá zhruba tři až čtyři hodiny. Špindlerův MlýnZa jeden den takového výcviku zaplatíte v závislosti na zvolené škole asi 570 Kč až 690 Kč.

O něco dražší, ale o to kvalitnější, je privátní výuka, kde se v jedné skupině učí maximálně čtveřice zájemců. Za čtyři hodiny výuky zaplatí čtveřice lyžařů či snowboardistů dohromady cca 3 800 Kč. Pokud si chce lyžař na čtyři hodiny pronajmout instruktora individuálně, nechť si připraví přibližně 2 300 Kč.

Špindlerův MlýnLyžařské školy nabízejí i výuku lyžování pro děti, které jsou v průběhu kurzu pod dohledem zkušených instruktorů. V případě kurzu ve skupinkách nechť si rodiče na jednodenní lyžařskou školu připraví 670 Kč, privátní tříhodinová výuka skupinky až čtyř prcků stojí 1 490 Kč až 2 090 Kč.

U všech kurzů si zpravidla můžete vybrat mezi ranním, poledním či odpoledním cyklem.

Adresář lyžařských a snowboardových škol ve Špindlerově Mlýně

   

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *